220MXG390MEFCSN25X25
MFR.Part #
220MXG390MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1137049
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.46A@120Hz 10mm 220V 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 390uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS