35MXG5600MEFCSN25X25
MFR.Part #
35MXG5600MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1137037
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.13A@120Hz 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 35V 5600uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS