35YXJ33M5X11
MFR.Part #
35YXJ33M5X11
JLCPCB Part #
C1581180
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 137.5mA@120Hz 2mm 33uF 35V 400mΩ 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS