63ZLH560MEFCGC16X20
MFR.Part #
63ZLH560MEFCGC16X20
JLCPCB Part #
C1598321
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.155A@120Hz 10000hrs@105℃ 16mm 20mm 560uF 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS