200SXC1000MEFC30X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200SXC1000MEFC30X45
JLCPCB Part #
C1608384
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.4A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors