381LX822M050K452
MFR.Part #
381LX822M050K452
JLCPCB Part #
C2624080
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.6A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 45mm 50V 8200uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS