50PK4R7MEFC5*11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50PK4R7MEFC5*11
JLCPCB Part #
C110148
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-25℃~+85℃ 11mm 2000hrs@85℃ 2mm 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS