6.3YXS10000MEFC18X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
6.3YXS10000MEFC18X20
JLCPCB Part #
C5115429
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 18mm 2.002A@120Hz 20mm 6.3V 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS