200HXG1000MEFCSN25X45
MFR.Part #
200HXG1000MEFCSN25X45
JLCPCB Part #
C3724986
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 200V 25mm 3000hrs@105℃ 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS