63ZLH820MEFCGC16X25
MFR.Part #
63ZLH820MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1646916
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.638A@120Hz 10000hrs@105℃ 16mm 25mm 32mΩ 63V 7.5mm 820uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS