450BXC10MEFCG412.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450BXC10MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1585193
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 12.5mm 12000hrs@105℃ 135mA@120Hz 20mm 450V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS