200LSQ22000M90X141
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200LSQ22000M90X141
JLCPCB Part #
C3813435
Package
Bolt,D90xL141mm
Description
-25℃~+85℃ 141mm 15.6A@120Hz 200V 22000uF 3000hrs@85℃ 31.4mm 90mm ±20% 螺栓,D90xL141mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS