100LSQ82000MEFC90X141
MFR.Part #
100LSQ82000MEFC90X141
JLCPCB Part #
C1619729
Package
Bolt,D90xL141mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 141mm 22.11A@10kHz 3000hrs@85℃ 31.4mm 82000uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL141mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS