200MXG1200MEFCSN30X35
MFR.Part #
200MXG1200MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C424107
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.65A@120Hz 200V 3000hrs@105℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS