315MXC180MEFCSN25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
315MXC180MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1604595
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.26A@10kHz 10mm 180uF 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 315V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS