100ZLH56MEFC10X12.5
MFR.Part #
100ZLH56MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C432430
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 12.5mm 56uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS