35ZLH100MHFCT16.3X11
MFR.Part #
35ZLH100MHFCT16.3X11
JLCPCB Part #
C2887360
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 35V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS