160MXG680MEFCSN22X30
MFR.Part #
160MXG680MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C702548
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.83A@120Hz 10mm 160V 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 680uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS