80USC3300MEFCSN22X50
MFR.Part #
80USC3300MEFCSN22X50
JLCPCB Part #
C1603616
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22mm 3000hrs@85℃ 3300uF 50mm 80V ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS