180MXG330MEFCSN20X25
MFR.Part #
180MXG330MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C1601754
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.32A@120Hz 10mm 180V 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 330uF ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS