180MXC330MEFCSN22X25
MFR.Part #
180MXC330MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1664786
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 180V 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 330uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS