LKG1C392MESYBK
MFR.Part #
LKG1C392MESYBK
JLCPCB Part #
C6584741
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.55A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 16V 20mm 25mm 3900uF ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS