180MXG390MEFCSN22X25
MFR.Part #
180MXG390MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1602327
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180V 2.145A@10kHz 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 390uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS