381LX151M200H012
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LX151M200H012
JLCPCB Part #
C6387240
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1Ω@120Hz 10mm 150uF 200V 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 700mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS