LAKW6560MELZ25
MFR.Part #
LAKW6560MELZ25
JLCPCB Part #
C7295172
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 25mm 380mA@120Hz 420V 56uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS