35MXG3900MEFCSN22X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35MXG3900MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1137060
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.78A@120Hz 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 35V 3900uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS