35TXW330MEFC6.3X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35TXW330MEFC6.3X40
JLCPCB Part #
C5114806
Package
Plugin,D6.3xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 2.5mm 330uF 35V 40mm 6.3mm 7000hrs@105℃ 924mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS