450MXG560MLCALN35X45
MFR.Part #
450MXG560MLCALN35X45
JLCPCB Part #
C365691
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 3000hrs@105℃ 35mm 450V 45mm 560uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS