350VXR560MEFCSN35X50
MFR.Part #
350VXR560MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1619814
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 350V 35mm 50mm 560uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS