420USG270MEFCSN25X35
MFR.Part #
420USG270MEFCSN25X35
JLCPCB Part #
C1606781
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.716A@10kHz 25mm 270uF 3000hrs@85℃ 35mm 420V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS