63YXG220MEFCT810X23
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63YXG220MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C1595975
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 220uF 23mm 5000hrs@105℃ 531mA@100kHz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS