16ZLG1200MEFCT810X23
MFR.Part #
16ZLG1200MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C1498810
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 1.416A@120Hz 10mm 1200uF 13mΩ 16V 23mm 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS