16ZLG1000MEFCT810X20
MFR.Part #
16ZLG1000MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1595934
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 16V 2.18A@100kHz 20mm 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS