6.3YXG2200MEFC10X23
MFR.Part #
6.3YXG2200MEFC10X23
JLCPCB Part #
C1587897
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2200uF 23mm 6.3V ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS