63ZLH560MEFCRI12.5X30
MFR.Part #
63ZLH560MEFCRI12.5X30
JLCPCB Part #
C1597256
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.326A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 30mm 35mΩ 560uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS