250BXC4.7MEFCT78X11.5
MFR.Part #
250BXC4.7MEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C1668685
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-25℃~+105℃ 11.5mm 250V 3.5mm 32mA@120Hz 4.7uF 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS