35VXG3300MEFC22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35VXG3300MEFC22X30
JLCPCB Part #
C3723611
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 1.54A@120Hz 10mm 22mm 30mm 3300uF 35V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS