16YXH3300MEFC12.5X35
MFR.Part #
16YXH3300MEFC12.5X35
JLCPCB Part #
C1598214
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 16V 2.016A@120Hz 20mΩ 3300uF 35mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS