EGPD500ELL132MK35H
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGPD500ELL132MK35H
JLCPCB Part #
C1601118
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+135℃ 12.5mm 1300uF 2.886A@120Hz 3000hrs@135℃ 35mm 42mΩ@100kHz 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS