450PK0.47MEFCT16.3X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450PK0.47MEFCT16.3X11
JLCPCB Part #
C1592283
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-25℃~+85℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 450V 470nF 6.3mm 8mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS