400HFG2200MBN45X100
MFR.Part #
400HFG2200MBN45X100
JLCPCB Part #
C4155332
Package
Plugin,D45xL100mm
Description
-25℃~+105℃ 100mm 22.5mm 2200uF 400V 45mm 5000hrs@105℃ 6.3A@120Hz ±20% 插件,D45xL100mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS