16YXF3300MEFC12.5X35
MFR.Part #
16YXF3300MEFC12.5X35
JLCPCB Part #
C5114484
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 16V 3300uF 35mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS