10LSQ68000MEFC36X83
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10LSQ68000MEFC36X83
JLCPCB Part #
C1613785
Package
Bolt,D36xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 12.7mm 3000hrs@85℃ 36mm 68000uF 8.532A@10kHz 83mm ±20% 螺栓,D36xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS