160YXF9KEFCT78X11.5
MFR.Part #
160YXF9KEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C5113127
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 160V 3.5mm 7000hrs@105℃ 8mm 9uF ±10% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS