35ZL10MEFC4X7
MFR.Part #
35ZL10MEFC4X7
JLCPCB Part #
C88808
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
1.5mm 1000hrs@105℃ 10uF 35V 4mm 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS