160USG1000MEFC22X40
MFR.Part #
160USG1000MEFC22X40
JLCPCB Part #
C1613585
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 160V 22mm 3000hrs@85℃ 4.5A@10kHz 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS