450MXG470MEFCSN30X50
MFR.Part #
450MXG470MEFCSN30X50
JLCPCB Part #
C2838640
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.14A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 450V 470uF 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS