63RX30220MG412.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63RX30220MG412.5X20
JLCPCB Part #
C5115480
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+130℃ 12.5mm 20mm 220uF 4000hrs@130℃ 574mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS