160MXG1500MEFCSN35X30
MFR.Part #
160MXG1500MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1137050
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1500uF 160V 2.5A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS