100MXG1500MEFCSN25X30
MFR.Part #
100MXG1500MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1603690
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.98A@120Hz 100V 10mm 1500uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS